Categorii stiri

EconomiePoliticaSocialJuridicSanatateCulturaMondenAutoSportIT&C

Pagina 12 ~ Sport

In aceasta categorie veti putea gasi stirile zilei din sport. Cele mai noi informatii sunt culese de la agentiile de profil pentru a-ti furniza cea mai corecta imagine. Stiri din sport, noutati sportive, stiri liga I, stiri divizia A, stiri fotbal, noutati fotbal. Sitiri din sport, noutati din sport.

sport101.ro stiri din sport

Programul meciurilor LIGA ICAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Pagina 12 ~ Articole din categoria Sport

data introducerii: 08-05-2008

CFR Cluj aduce titlul in provincie

CFR Cluj a devenit noua campioana a Romaniei, dupa ce a castigat ieri, scor 1-0, derby-ul local cu Universitatea.

Click aici pentru articolul complet
data introducerii: 06-05-2008

Gigi Becali: 'Steaua nu are valoare!'

Dupa infrangerea din 'Stefan cel Mare', patronul echipei din Ghencea si-a criticat fara rezerve echipa.

data introducerii: 02-05-2008

Rapidul il vrea pe Radomir Antici!

'Nu, nu m-a cautat nimeni de la Rapid!', a declarat, ieri, Ladislau Boloni.

data introducerii: 01-05-2008

Chelsea in finala UCL

Chelsea s-a calificat in finala Champions League pentru prima oara in istorie.

data introducerii: 24-04-2008

Banel Nicolita, pe faras la Steaua!

Huiduit de un stadion întreg la meciul cu Poli Timişoara, Bănel Nicoliţă pare să fi pierdut şi sprijinul lui Gigi Becali.

data introducerii: 22-04-2008

'Cainii' nu s-au trezit

Dinamovistii au remizat cu Unirea Urziceni, scor 1-1. Oaspetii au reusit sa egaleze in prelungirile meciului, din penalty.

data introducerii: 21-04-2008

Dinamo, doar egal acasa cu Unirea Urziceni

Dinamo si Unirea Urziceni au terminat aseara la egalitate, scor 1-1, in ultimul meci al etapei a 30-a a Ligii I.

data introducerii: 18-04-2008

Gigi face lotul in Ghencea

Finantatorul stelist a declarat ca in vara va face oferte pentru mai multi jucatori romani, unii chiar de la marile rivale, pentru a-si intari echipa.

data introducerii: 17-04-2008

CFR Cluj - Dacia Mioveni 3-0

Atacantul Diego Ruiz a avut nevoie de mai putin de un minut pentru a deschide scorul pentru CFR in semifinala cu Dacia Mioveni; deschiderea rapida a scorului a ajutat trupa lui Andone sa controleze ostilitatile si sa se califice in finala Cupei.

data introducerii: 15-04-2008

Steaua revine pe primul loc in Liga I, dupa 4-0 cu Universitatea Cluj

Formatia Steaua a invins, luni seara, in ultimul meci al etapei a 29-a a Ligii I, echipa Universitatea Cluj, scor 4-0.

data introducerii: 14-04-2008

CFR Cluj a revenit pe primul loc in urma victoriei cu Rapidul

CFR Cluj a relansat lupta pentru titlul de campioană, prin victoria obţinută în faţa Rapidului, scor 1-0, şi a trecut pe primul loc cu un punct în faţa Stelei, dar care are un joc mai puţin.

data introducerii: 11-04-2008

Mutu califica Fiorentina in semifinalele Cupei UEFA

Internationalul roman a marcat doua goluri impotriva PSV Eindhoven si italienii merg mai departe

data introducerii: 09-04-2008

Liverpool - Arsenal 4-2

Marele maestru al strategiei in fotbal (Rafa Benitez, Liverpool) l-a invins pe inventatorul furiei adolescentine (Arsene Wenger, Arsenal).

data introducerii: 04-04-2008

Gol Mutu in Fiorentina - PSV Eindhoven 1-1!

Fiorentina a primti vizita campioanei Olandei, intr-un meci transmis LIVE de ProTV.

data introducerii: 03-04-2008