Categorii stiri

EconomiePoliticaSocialJuridicSanatateCulturaMondenAutoSportIT&C

Pagina 17 ~ Steaua a ramas cu un singur punct in Champions League dupa cinci etape

Data introducerii: 26-11-2008

Steliştii au jucat bine în primele 45 de minute la Munchen şi s-au făcut de râs în a doua repriză. Elevii lui MUnteanu au pierdut fără drept de apel cu 3-0 în meciul cu Bayern şi au ajuns la al 13 joc fără victorie.

Steaua nu a reuşit decât să se apere primele 10 minute în faţa lui Bayern. Luca Toni a avut trei mari ocazii de gol, însă Zapata a făcut minuni.

Click aici pentru a citi tot articolul

Pagina 17 ~ Alte articole din acceasi categorie:

PITURCA RENUNTA LA FLORENTIN PETRE, ALIN STOICA SI CONTRAMISTER 56GESTURI DE MARI CAMPIONI!RAPID - FC NURNBERG - Joaca pe 10.000 de euroCupa Romaniei la Baschet • Turul ILiga Campionilor - Chivu, eliminatCum a ajuns Lovin sa valoreze 1.000.000 de euroOlaroiu a supervizat Steaua inaintea meciului cu ArsenalChampions League/ Steaua joaca fara Goian, golgheterul europeanWalter Zenga: "Dinamo se poate califica. Putem invinge"DNA l-a chemat pe Cristi Borcea la audieriBlaturile din fotbal, dosar-mamut la DNACristiano Bergodi: ""Plec de la Rapid""