Categorii stiri

EconomiePoliticaSocialJuridicSanatateCulturaMondenAutoSportIT&C

Pagina 14 ~ Radoi: "Lupta pentru titlu nu s-a terminat"

Data introducerii: 16-01-2008

Revenit la antrenamente dupa o pauza de sase luni, capitanul Stelei spune ca nu este deranjat ca CFR Cluj este lider, dar ca mai importante sunt prezentele constante in Europa in ultimii ani ale echipei sale. * Aflat in cantonament in Spania cu Steaua, unde se pregateste la capacitate maxima dupa o pauza de sase luni, Mirel Radoi a acordat un interviu site-ului oficial al clubului, in care spune ca mai are multe de demonstrat in fotbal. "Ma simt implinit ca om, deocamdata. Ca fotbalist, mai am multi ani de jucat si nu mi-am indeplinit toate obiectivele. Click aici pentru a citi tot articolul

Pagina 14 ~ Alte articole din acceasi categorie:

STEAUA A ANUNTAT PROGRAMUL PENTRU MECIUL CU FC SEVILLAMeciuri de fotbal etapa a XVII-a - 30 Noiembrie 2007 si 1, 2 DecembrieMeciuri de fotbal etapa a XVI-a - 23, 24, 25 Noiembrie 2007 Meciuri de fotbal etapa a XV-a - 9, 10, 11 Noiembrie 2007 LACATUS: "DEOCAMDATA NE GANDIM LA CAMPIONAT"Rednic vrea prima victorie pe Giulesti de la revenirea la RapidDinamo a remizat la Unirea UrziceniLiga I:Lacatus debuteaza cu o victorieLacatus, solutie de urgentaSteaua intra in noul G14România, primul loc la CM de KarateS-a intors «Fiara»!DOBRIN, PE ULTIMUL DRUMMeciuri de fotbal etapa a XIV-a - 3, 4 Noiembrie 2007 Meciuri de fotbal etapa a XIII-a - 30, 31 Octombrie 2007 si 1 Noiembrie 2007„Ar fi un esec un egal cu Rapid“Suporterii stelisti il boicoteaza pe GigiA murit Nicolae DobrinRomania stationeaza pe locul 12 mondialDinamo-Farul Constanta: 1-0